Naše malá pila nedaleko Mělníka zpracovává kulatinu a vyrábí řezivo – dub, buk, jasan, akát využívaného v truhlářské, nábytkářské nebo podlahářské výrobě – truhlářské fošny a prkna, trámy, trámky, latě, parketové přířezy, podlahové prkna kvalit ABC, dubové železniční pražce, terasová prkna

Také řezivo z tvrdých dřevin převážně dub a akát dodáváme společnostem zabývajících se zahradní architekturou pro realizaci schodových nášlapů, můstků, lávek, teras nebo jakýchkoli jiných staveb. Nabízíme také samotnou realizaci staveb dle návrhu zahradních architektů – odborně prokonzultujeme s architekty, nařežeme, přivezeme, zrealizujeme.

V našem výrobním programu také nechybí klasické měkké dřeviny – smrk, borovice, modřín – využívané v stavebním a nábytkářském odvětví – truhlářské fošny a prkna, stavební fošny, prkna, latě.

Naší silnou stránkou je také projekční, výrobní a stavební činnost se specializací na kruhové dřevostavby a dřevěné jurty – jurty na bázi dřevostavby. Více informací o výhodách kruhových domu naleznete na našem webu jurtydrevostavby.cz.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat – zde

0 Comments